Chystáme otevření 3. kola přijímacího řízení

21.06.2024

Po vyhodnocení výsledků druhého kola přijímacího řízení na střední školy a jejich zveřejnění nabízíme poslední neobsazená místa v prvním ročníku čtyřletého gymnázia. Chystáme otevření třetího kola přijímacího řízení. Pro podrobnosti kontaktujte studijní odd. Gymnázia Kodaňská. Sledujte webovou stránku naší školy, kde se v následujících dnech dozvíte další informace.
Letošní systém přijímání žáků na střední školy byl nový a v mnohém složitý. Jednou ze stinných stránek přijímacího řízení je jeho načasování a zdlouhavost celého procesu. Nyní se část zájemců o studium ocitla v situaci, že se nedostali na vybranou školu a nyní se nacházejí v pomyslném vakuu. Základní vzdělání za sebou, nejasnou budoucnost na střední škole před sebou. Rádi vám pomůžeme nalézt řešení vašeho problému. Nejste v tom sami, rádi vám pomůžeme!